Silvestrovské počítání aneb PF 2012!

Pridat.eu

Konec roku se nezadržitelně blíží a spolu s tím chceme na následujících řádcích poděkovat všem pravidelným i zcela náhodným čtenářům za podporu, překvapivě vysokou návštěvnost a tak vůbec za vše, k čemu web Energy-Drinks.cz dohnali. Vedle statistických čísel a úspěchů si silvestr oživíme i o takovou menší soutěž. Shodou náhod nás, snad ještě dnes, navštíví 50 000 čtenář, který může za pouhý screen obrazovky získat pár plechovek.

Poděkovat musíme také celé řadě distributorů a prodejců, kteří nás podporují a dostáváme od nich žhavé informace. Mezi značky, díky kterým vznikla čtvrtina všech článků, patří Buzz Monkey, FAKEER, Big Shock!, BLU, Battery, Cocaine, Crunk, MadCroc, No Fear, Party Power, Tonino Lamborghini a X Drink. Velké poděkování směřujeme také Kralupské stáčírně MaxDrinks s.r.o, která nás pozvala na exkurzi a nadále dodává zajímavé informace. Snad se k nim ještě někdy podíváme a natočíme čtenáři žádaný dokument o stáčení. Během prvního půlroku života se podařilo navázat spolupráci s více než desítkou firem. Opravdu si toho vážíme, jelikož jsou to velké zkušenosti a příslib do budoucna. Ještě jednou všem Děkujeme!

madcroc-pf2012s

Od díků přejdeme ke statistice. Stránka ke dnešnímu dni běží necelý půlrok, přesněji 175 dní. Za tuto krátkou dobu vzniklo celých 108 (s tímto dokonce 109) článků, což zdaleka převyšuje původní plány na „článek obden“. Za stejný počet dní navštívilo Novinky ze světa energy drinků skoro 50 000 návštěvníků = 285 lidí denně! Z dlouhodobého hlediska se na webu vystřídalo 20 000 lidí, ostatní návštěvy jsou opakované a to je pro nás možná nejdůležitější. Vedle hromady Čechů a Slováků nakouklo 49 dalších národností. Nejvíce bylo Američanů následovaných všemi sousedními státy ČR. Informace už moc nevyhledáváme, chodí nám na email a nestíháme je zveřejňovat… Věřte tomu nebo ne, na začátku byly představy o 50 návštěvnících denně, 2–3 článků do týdne a neustále těžké hledání informací :)

Vedle všeho se dostává i na pochvaly. Nebylo to zrovna jen jednou, kdy dorazila pochvala za odváděnou práci. Některé firmy mají web zařazený mezi skvělé zdroje informací, jiné si jen hlídají, jestli o nich nepíšeme něco, co by z důvodu konkurenčního boje mělo být ještě pár dní utajeno. Výrobci a distributoři začínají chápat, že je lepší s webem spolupracovat, než se mu vyhýbat. Jinak totiž nemají kontrolu nad tím, co o nich napíšeme :) Ostatně nejednou s námi začal výrobce komunikovat až po nečekaném článku, který si nemohli ohlídat. Třeba Big Shock! se nemusí bát, že z následujícího obrázku uděláme novinku, na rozdíl od pár čtenářů umíme poznat novoroční PFko (Pour Feliciter) :)

shock-pf2012s

To je asi tak vše, co jsem vám na závěr roku chtěl říci. Jsem prostě rád za všechny neočekávané úspěchy a doufám, že to roce 2012 bude ještě lepší. Už teď můžeme slíbit řadu rozhovoru se sběrateli, výrobci a distributory, odhalení nejednoho nového energetického nápoje či příchutě a dokonce návštěvy různých akcí, výstav a tak vůbec. Zůstaňte tedy s námi, rozhodně se to vyplatí! Užijte si silvestra, o půlnoci práskněte nějaký pořádný energiťák a hlavně to nepřežeňte!

Soutěž: K oslavě dosažení 50 000 návštěvníka vyhlašujeme soutěž o balíček energetických nápojů: 

FAKEER v exkluzivní PET láhvi, 1× Tonino Lamborghini, 1× Buzz Monkey, 1× Battery a 1× Party Power Shot!

Stačí vytvořit screenshot (popřípadě ostrou fotku) stránky s počítadlem návštěv, na kterém bude vidět číslo vyšší, než 49 999 a zaslat nám jej na email jake@energy-drinks.cz . Vyhrává jednoduše ten nejrychlejší z vás!

Poštovné má vítěz zdarma. V případě zájmu může za příplatek 75 kč obsah svého balíčku zdvounásobit! (jen Tonino Lamborghini stoji v kavárně 75kč). Počítadlo se nachází v pravém menu, sekce ostatní, zhruba v úrovni tohoto textu :) --->
 

Komentáře

1 | chevi | před devíti roky

tak to jo.

reagovat

2 | czawbi | před devíti roky

tak kdo ?

reagovat

3 | Tomsak @ | před devíti roky

Kdo? :O

reagovat

4 | Jake Hladík | před devíti roky

Vitezem se stal Kubicek Miky Mikulica. Ve stejny minute dorazily emaily od 7 lidi, takze to bylo fakt tesny, Miky byl ale opravdu prvni.

reagovat

5 | miky | před devíti roky

Není špatný zakončení roku :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.