ok.- blueberry - borůvkové potěšení se super vzhledem

Značku energetických nápojů ok.– mám rád v podstatě od té doby, co jsem je objevil. Nevýhoda je ta, že se jedná o privátní značku ze Švýcarska, pod kterou se s obdobným jednoduchým designem prodává celá řada výrobků jako pivo, brambůrky, špagety nebo dokonce sim karta společnosti ok.– mobile. Cesta z těchto končin tak není jednoduchá, i když právě míří do Německa a neskrývají chuť přijít také do České republiky.

ok-energy-drink-classic-regularss

ok.– blueberry s borůvkovou příchutí je označovaný jako zimní edice a doplňuje již vyráběné verze classic, light, exotic, mango, strawberry-kiwi, banana-cherimoya a dřívější speciální ananasové edici pineapple. Většina z nich se prodává v 250ml plechovce, některé ve 355ml a samotný classic také v půllitru. Široká nabídka chutí je pro menší privátní značku celkem neobvyklá, ambice o rozšíření do dalších krámů je tak celkem pochopitelná.

ok-energy-drink-blueberrys

A důvodů je mnohem víc – energetické nápoje ok.– totiž chutnají víc než dobře i přes jejich nižší cenu. Pil jsem již dříve všechny jejich verze a zůstal jsem překvapen co dobrého mi to brácha ze Švýcarska přivezl. Výborné, zajímavé a především neobvyklé byly v podstatě všechny, k pití byla i verze bez cukru. No a o tom suprovým designu, který nikdo nekazí jako třeba u Schwarze dose ani nemluvě. Jak já se těším na blueberry…

Komentáře

1 | F1ny333 | před jedenácti roky

Pěkná plechovka :O :)

reagovat

Cisco is the industry leader in information technology, and getting certified by them is a guaranteed way to succeed with IT careers. We help you do exactly that with our best quality Cisco 200–120 Cisco Certified Network Associate CCNA (803) training materials.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.