No Fear v dalších 2 příchutích Tropical Storm a Blue Storm

Aktualizace 13.7: Že Blue Storm obsahuje mix bobulovitých plodů už jsme zmiňovali, i když mu vládne raspberry / malina. A co obsahuje Tropical Storm? Mixu tropického ovoce vládne kombinace ananasu, maracuji a broskve. Nakonec se navíc nejedná o 485ml plechovky s twist víčkem ale o klasické půllitry s trhátkem. Do ČR možná dorazí v listopadu s již slíbenou jablečnou verzí Motherload, ale to je jen naše domněnka :)

no-fear-tropical-blue-storm-raspberry-pineapple-peachs


Nový jablečný No Fear Motherload ještě ani nestihl dorazit do ČR a v Anglii už jsou další nové příchutě. Motherload k nám doputuje až někdy na podzim a kdo ví, možná by to mohlo být i s další variantou. To teprve zjistíme, teď je na řadě představení novinek, které na anglický trh dorazily tak nějak… úplně potichu. Dokonce zatím máme jen jednu fotografii jedné varianty. Žádné oficiální obrázky, nic. Zajímavé a neobvyklé.

no-fear-new-extreme-energy-blue-storm-berrys

Distributor se na netu ptá, jestli už je lidé ochutnali, novinky jsou v obchodech a přitom žádné další informace. Naštěstí jsou na světě fanoušci, fotografie Blue Stormu tak odhaluje logicky modrou nádhernou plechovku s příchutí Berry (bobulovité plody). Tropical Storm jsme zatím neviděli, barvu ale očekáváme žlutou, příchuť mixu tropického ovoce je pak více než jasná. Jaká je šance na příchod novinek do ČR zjistíme brzy.

Komentáře

1 | Flippy | před devíti roky

Mmmm, No Fear je u mě na prvním místě jak v designu tak v chuti :D

reagovat

2 | b | před devíti roky

Ha na slovensku už máme :P

reagovat

3 | Valchi @ | před devíti roky

[2] b: místo aby jsi napsal důležité věci obecně co sa tu píše chuť,kde,za kolik,plech vzhled tak sa tu chvástáš.

reagovat

4 | b | před devíti roky

[3] Valchi:

Nechvastám sa akurát ma potešilo že máme niečo skorej ako v čr :) väčšinou je to opačne :) inak klasicky v seoul plaze v BA cena 1,69e (43Kč), a vzhľad je parádny ako môžeš vidieť na fotkách :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.