Limitovaná edice Hell Red Grape přichází do ČR!

Před pár dny jsem ve článku o Hellu se slovenskou soutěži o iPhone téměř nadával na neschopnost společnosti Hell Energy CZ s.r.o, která nekomunikuje, nedělá soutěže, neaktualizuje web a nesnaží se přitáhnout nové verze. Dnes musím tyto slova odvolat, jelikož už v době vydání zmiňovaného článku byl Hell Red Grape Limited Edition k dispozici v českých velkoobchodech (VO). Tam se začal prodávat od 1. října a to za stejnou cenu jako klasický Hell!

obrázek

Důkaz místo slibů – VO katalog s cenou 9,95Kč!

Cena pro velkoodběratele se pohybuje kolem 13 kč. Některé VO mají aktuálně zaváděcí akci, takže lze Red Grape koupit dokonce za necelých 10 korun! Takové nízké ceny zcela zajisté přilákají naše oblíbené vietnamské prodejce u kterých se Helly objevují nejvíce. Poslední dobou se rozšiřují i po čerpacích stanicích, tam se však jen těžko dočkáme přijatelných nízkých cen. V ČR prodávaná plechovka je jiná než ta originální maďarsko-rumunská, co se donedávna prodávala na slovensku. I Red Grape totiž zasáhla reklama na soutěž o iPhone, která ovšem platí jen pro slováky.

Já si přivezl rovnou celé plato =)

A jak vlastně tento limitovaný Hell chutná? Výborně! Red Grape přináší zajímavou kombinaci klasického Hellu s přídavkem červeného hroznového vína. Tato skvělá příchut se nesnaží jít v krocích dnes oblíbených džusových drinků a tím to u nás vyhrává. Povedené je i bíločervené zpracování plechovky, které dává jasně najevo, že je to pořád Hell. Můj kousek dovezený ze Slovenska „padl za vlast“ při hodnocení ve článku Rudé peklo: Hell Red Grape Limited Edition a proto si jej za těch deset kaček koupím celé plato. A co vy, těšíte se na něj?

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.