Leták Interspar: "S-Budget chutná nejlépe!"?

Leták Intersparu platný od středy 10.8 do úterý 16.8 láká hned na první stránce na svůj S-Budget Energy drink se slovy, že chutná nejlépe: „Proslulý ústav výzkumu trhu IMAS International nechal poměřit S-Budget Energy drink s podobnými výrobky a určil jasného vítěze. Ve slepém chuťovém testu byl S-Budget jasný vítěz!“

 


Pokud si myslíte, že se výzkumníci z IMASu zbláznili, tak vás vyvedu z omylu. Výzkum byl proveden již v roce 2008 a od té doby se tato zpráva objevuje v letáku asi po čtvrté. Test probíhal tak, že degustátoři ochutnávali neoznačené dvojice nápojů s následným výběrem toho lepšího. Stejným způsobem se testovalo až do finálové dvojice.


S-Budget byl označen jako nejlepší v kategoriích vůně, celková chuť, intenzita chutě a sladké příchutě. Pořád nechápete, jak mohl vyhrát zrovna tento šíleně levný nápoj? Porovnávání proběhlo samozřejmě jen s podobnými budgetovými energy drinky napříč evropou (př. Blue Bear Euroshopper, Franks…). Mezi levnou třídou tedy S-Budget vede a oslavuje to akcí 1+1 za 8.90kč!

Komentáře

1 | Thom @ | před dvanácti roky

Měl jsem to, není to nic extra… a ta jejich Energy Cola je asi ta nejhorší Energy Cola co jsem kdy pil…

reagovat

2 | Fanush | před dvanácti roky

tak je dost dobrý … ale verze cola a light jsou strašné humusy … =D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.