Hell Nitrox - neznámá specialitka z Kazachstánu

Že budou mít v zemi jako je Kazachstán nějaký ten u nás neprodávaný energy drink je všem asi víc než jasné. Jenže oni tam kupodivu mají třeba pro Čechy dost známý Hell Energy Drink ve verzi, o které se nám může nechat jen zdát. Půllitr Hell Premium s azbukou i klasickou 250ku s azbukou určené nejen pro tuto zemi jsme si díky náhodě pořídili doma v ČR, ale to se u energiťáku s názvem Hell Nitrox rozhodně stát nemůže.

hell-energy-drink-kazachstans

Nabídka v Kazachstánu

Hell Nitrox má zajímavý design, jenž koresponduje s ostatními produkty, ale zároveň přináší něco trochu nového. Vyrábí se jen pro Kazachstán, chuť je neznámá s pravděpodobnou větší dávkou bublinek, která má vyvolávat „výbušný“ (nitro) dojem. Nitro má v automobilech krátký ale silný efekt a taková má být také účinnost Hellu Nitrox – nakopne pořádně, ale vydrží krátce. Tak jako tak, tohle je plech co v mé sbírce dost chybí.

hell-energy-drink-nitrox-kazachstans

Zajímavostí je „život“ této plechovky. Ač se k nám do prodeje dostane jen těžko (je totiž dost možné, že nevyhovuje nějakým limitům, které v Kazachstánu neplatí), tak svou cestu právě v ČR začíná! Prázdná plechovka se vyrábí v české plechovkárně, Rexamu, odkud putuje do Maďarska, kde ji naplní a vyrazí na svůj trh. Nitrox má také další smysl, Hell v Kazachstánu sponzoruje řadu automobilových eventů a snaží se ovládnout trh.

Komentáře

1 | Dragi | před dvanácti roky

Jake ty ho máš ??????

reagovat

Jen koukneš na obrázek, ale pořádně nečteš to už je fakt bída ..

Tak jako tak, tohle je plech co v mé sbírce dost chybí.

reagovat

3 | Dave | před dvanácti roky

[1] Dragi: Dej si facku, potom si přečti článek ještě jednou, dej si další facku a znova si to přeči, potom si dej další facku a nakonec si přilep nápeku na čelo s nápisem: Sem idiot.

reagovat

4 | Crypt | před dvanácti roky

To je teda dobrý :D plechovka z česka a prodává se jen v Kazachstánu :D ale takovejch produktů je víc,co se dělaj u nás a neprodávají se

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.