Fotbalové MS přináší limitky, má je Mixxed Up, ok.- i Red Bull!

Už už jsme začínali mít pocit, že to při blížícím se fotbalovém MS nebude s limitovanými edicemi tak žhavé, jako při předchozím ME. To se konalo v Polsku a na Ukrajině a tak jsme k různým edicím měli blíž, než z letošní daleké Brazílie. Například X Drink je nabízel přímo v ČR. Letos to nakonec nebude jiné, První vlašťovky byly z Německa, kde již edice představil Effect (pro více států) a Action. Nyní se přidává ok.- s německou trikolórou:

ok-energy-drink-classic-deutshland-250ml-limited-edition-can-wm-2014-brasils

Na záda všem ostatním limitkám kupodivu dýchá i Mixxed Up z Lidlu. Samozřejmě ne v ČR, ale v Nizozemsku, kde se již začala edice prodávat. Oranžové pozadí a v blesku skrytá národní vlajka. Fanoušci fotbalu určitě dobře vědí, proč právě oranžová, která na vlajce není – do roku 1796 tam totiž byla, než jí nahradila červená. Přesto se oranžové barvy celý národ a reprezentační týmy drží. A to nejen na počest „zakladatele“ Viléma Oranžského.

mixxed-up-classic-holland-limited-edition-wm-2014-brasils

Po vzoru Effectu je možné, že se Mixxed Up objevi v dalších účastnických zemích MS, vždy upravený do národních barev. Pravděpodobněji ale bude pouze v Nizozemí, kde se Mixxed Up také vyrábí. A aby nám nebylo líto, že limitky máme „celkem blízko“, tak tu máme ještě jednu od Red Bullu. Pochází z Brazílie, nachází se na ní Neymar Junior, má 355ml a vypadá jako ostatní limitované edice od Red Bullu.

red-bull-neymar-junior-limited-edition-355ml-brasil-wm-2014sPhoto: Mixxed Up – The Dutch Energydrink Collectors, Red Bull Neymar – Energy Drinks Brasil, THANKS!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.