Energiťák ok,- s dvojicí novinek - green apple a green apple zero

Ok,– je ve Švýcarsku celkem známá značka nejen energetických nápojů, ale vlastně úplně všech možných produktů prodávaných v obchodech avec a k kiosk. Na jednu stranu je to typická komerční značka, asi jako S-Budget v Intersparu nebo třeba Clever v Bille, na tu druhou má minimálně se svými energy drinky plán na prodej i mimo Švýcarsko. Objevuje se například v USA, ambice jej táhnou i do ČR. A teď má další novinku.

ok-energy-drink-kiwi-banana-apple-zeros

Po nedávné zimní edici ok,– blueberry je tu tentokrát jarní edice a to rovnou ve dvou verzích. Ok,– si tentokrát vzalo na paškál příchuť zeleného jablka a použilo jej nejen v klasickém green apple, ale také ve verzi zero. Vzhled plechovek navazuje na ostatní verze, klasika je zelená s bílou v nápisech, u zera pak obráceně.

ok-energy-drink-green-apple-zeros

ok,– energy drink má aktuálně v nabídce varianty classic, sugarfree, exotic, mango, strawberry-kiwi,  banana-cherimoya, green apple a green apple zero. Loňské speciální edice pineapple a blueberry se možná stále dají sehnat, jestli však zůstávají v klasické nabídce není vůbec jisté. Snad se ok,– jednoho dne podívá i do ČR, jsou to totiž jedny z nejhezčích plechovek co znám a je jedno, jestli se zrovna sežene 250, 355 nebo 500ml verze.

Komentáře

1 | CrazyDog @ | před jedenácti roky | energy.fmblog.cz

Tak budeš měnit barvu fb avatara? :-D
Jinak doufám, že se tu objeví, jelikož ze zahraničí nemám moc šanci nic sehnat :'(.

reagovat

2 | Thonixx | před desíti roky

Did you know that Valora (the company behind ok.- energy drinks) has dropped the Green Apple Zero energy drink? They said they were not sold enough. I may not drink/eat sugar so it was the only alternative to the normal ok.- sugarfree one.

Now they only sell ok.- Green Apple with sugar. Maybe there is another one coming soon but for now .. :/

ps: Interesting site, found it via Google Images searching for „ok Green Apple Zero“ ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.